Išvyką į Balstogę

Rugsėjo 23-27 dienomis mūsų gimnazijos Ia, IIa, IIc mokiniai išvyko į Lenkiją, kur kartu su Balstogės Kazimiero Didžiojo VIII licėjumi dalyvavo tarptautiniame projekte ,,Razem dla edukacji“/,,Kartu ugdomės“ . Projekto tikslas - dalyvavimas mokymuose ir žinių gilinimas medijų srityje, mokinių pažinimo ribų plėtimas netradicinėje aplinkoje. Projektas skatina domėtis Lenkijos istorija, geografija, kultūra, papročiais bei integruotis su tautiečiais. Projekto metu mokiniai aplankė senąją Lenkijos sostinę Krokuvą,  kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir pasigrožėjo senamiesčiu, gotikinę pilį bei Vavelio katedrą, kurioje buvo karūnuoti beveik visi Lenkiją valdę karaliai. Bene didžiausį įspūdį paliko nedidelis bet jaukus miestelis Zakopane, kuris guli Tatrų Kalnų papėdėje. Mokiniai įgijo daug naujų žinių bei draugų.

Mūsų gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai laukia su atsakomuoju vizitu, kuris turėtų įvykti birželio mėnesį draugų, iš Balstogės.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų gimnazijos mokytojams: Reginai Savlevič, Lidijai Vasiljevai ir Boženai Gulbinovič už saugią ir įdomią kelionę bei rūpinimąsi mokiniais visos kelionės ir viešnagės metu.