Lenkų technologijų minties pažinimas ir skleidimas pasaulyje

   Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos mokiniai, 2018 mokslo metų pirmajame pusmetyje, įgyvendino projektą ,, Lenkų technologijų minties pažinimas ir skleidimas pasaulyje‘‘ kur  aplankė Lenkijos sostinę Varšuvą. Kelionės tikslas, buvo susipažinimas su žinomų XIX- XX a. inžinierių biografijomis, jų išradimais ir indeliu į Lenkijos ir pasaulio techninę visumą. Pirmiausia mokiniai aplankė Lenkijos technikos universitetą, kur juos pasitiko pats universiteto rektorius bei garbingi universiteto docentai ir profesoriai. Kas jei ne jie galėtų geriau papasakoti apie inžinerijos ir technikos plėtrą ir jos istoriją.

       Vėliau mokiniai aplankė labiausiai lankytinus Varšuvos miesto objektus: Varšuvos sukilimo muziejų, Kultūros ir mokslo rūmus, Karaliaus Jono III rūmus, kur turėjo edukacinę kaligrafijos pamoką, Koperniko mokslo centrą. Taipogi nepritrūko ir laisvo laiko praleidimo. Mokiniai lankėsi kino teatre, Karališkame parke – Lazienki, Varšuvos zoologijos sode ir pačiame Varšuvos senamiestyje. Taip pat turėjo galimybę dalyvauti įspūdingame šviesų ir fontanų pasirodyme, kuris paliko didelį įspūdį mokiniams.

   Kupini naujų idėjų ir daug nuostabių įspūdžių mokiniai grįžo į Vilnių. Apie nuostabią kelionę ir patirtus įspūdžius mokiniams primins kelionės metu darytos fotografijos.