Šachmatų turnytas Koninskių Jakubicų miestelyje

2019 m. spalio 21 dieną Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame šachmatų turnyre , kuris vyko J. Lelevelio pagrindinėje mokykloje, įsikūrusioje Koninskių Jakubicų miestelyje, netoli Liublino. Turnyre dalyvavo mokiniai iš Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos. Visi dalyviai buvo suskirstyti pagal amžių į tris grupes, o varžybos vyko šveicariška sistema 6 ratais pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles.
Mūsų partnerių dėka, delegacijos iš Lietuvos ir Ukrainos turėjo puikią galimybę ne tik sudalyvauti turnyre, bet ir pažinti Liublino senamiestį, požemes, susipažinti su Niemcų apylinkės kraštovaizdžiu, atsikvėpti Liublino vandens parke.
Šachmatų turnyras tapo puikia proga sustiprinti ryšius tarp mūsų gimnazijos ir Koninskių Jakubicų J. Lelevelio pagrindine mokykla ir užmegzti pažintį su Lvovo Sokolnikų mokykla.
Esame labai dėkingi visiems turnyro  organizatoriams, o ypač  Koninskių Jakubicų J. Lelevelio pagrindinės mokyklos direktorei, Editai Opolskai ir mokyklos  tėvų komiteto pirmininko pavaduotojui, Markui Masalskiui.