Teatrų festivalis "Vilnius 2018"

     Balandžio 18 d, Vilniaus lenkų kultūros namuose vyko XXII Mokyklinių teatrų festivalis ”Vilnius -2018”. Festivalyje dalyvavo Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazijos teatro būrelis ,,Spalvotos strazdanos", kuris pristatė spektaklį ,,Pono Klekso akademijoje", režisierės 4A klasės vadovės, Jolantos Rinkūnienės.

     Džiaugiamės, kad mūsų 4 A klasės mažieji aktoriai kartu su III A. klasės gimnazijos mokiniu Albertu Bogdanovič neišsigando didžiosios scenos, įveikė jaudulį ir laimėjo I-ą vietą. Mokiniams buvo įteiktas aukščiausias apdovanojimas - ,,Auksinis skambutis". Be to mūsų aktoriai ne tik laimėjo I-ą vietą, bet ir pelnė žiūrovų simpatijas už ką gavo dar vieną ,, Žiūrovų apdovanojimą". Už puikiai atliktą pono Klekso vaidmenį, Albertui Bogdanovičiui, buvo įteiktas ,,Geriausio aktoriaus apdovanojimas".

     Kuriant spektaklio dekoracijas daug pastangų įdėjo 4A klasės mokinių tėvai, tai Gerb.p.Andžej Grudinski, Gerb.p.Regina Bogdanovič, Gerb.p.Renata Slotvinska, Gerb.p.Irena Markovska, Gerb.p.Lucja Poteiko , Gerb.p.Inga Mažul ir Gerb.p. Teresa Platovienė. Kuriant spektaklį prireikė specialistų pagalbos, choreografijos mokytojos Ievos Gulbinovič-Abariūnės, kuri papildė spektaklį savo kūrybiškomis idėjomis. Muzikos mokytoja, Kristina Milutienė, ne tik išmokė vaikus gražiai dainuoti, bet ir sužavėti klausytojus savo skambiais balsais. Ačiū visiems prisidėjusiems prie spektaklio kūrimo!