Pradinių klasių stovyklos akimirkos

Aktyvaus poilsio ir žaidimų stovyklos smalsuolių vasaros nuotykių akimirkos!

Gimnazijoje nuo birželio 10 dienos startavo Vilniaus miesto savivaldybės finansuojama aktyvi stovykla pradinių klasių mokiniams - Smalsuolių vasaros nuotykiai!

Sportas, pramogos, orientacinės varžybos ir adrenalino kupini žaidimai lydėjo dalyvius visą stovyklavimo laiką. Estafetės, taiklumo bei strateginiai lauko žaidimai, šaškių turnyras kartu su sporto olimpiada. Mokiniai ne tik lavino savo emocinį intelektą, bet ir dalyvavo susipažinimo, pasitikėjimo ir atsivėrimo žaidimuose. Ypatingą dėmesį patraukė vaikų teatro festivalis ir šokių konkursas bei ekskursijos: į Gedimino pilies bokštą, Europos informacijos centrą, Mineralų muziejų, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą, policijos komisariatą.

Smagus draugų būrys ir įdomios kūrybinės veiklos su kaupu patenkino stovyklautojų smalsumą bei suteikė galimybę išreikšti save.

Dėkojame stovyklos koordinatorei pradinių klasių mokytojai metodininkei Svetlanai Krivka už puikią stovyklos programą ir rūpestį bei visoms pradinių klasių mokytojoms už programos vykdymą!